Місце для досконалого життя!

Життя дуже динамічне, тому усі мріють про комфортне середовище, в якому  можуть перебувати після напруженого дня.  

          ЖК  «Атлант» створює  простір для життя, де буде панувати абсолютний затишок.

          ЖК «Атлант» 23 червня передав першим мешканцям однієї з секцій будівництва нові квартири і це стало поштовхом до нових якісних змін у компанії! Це надало нам більше сили для втілення нових ідей, прагнення до удосконалення роботи працівників компанії. Ми асоціювали себе з зеленим кольором, як з символом усього нового та тепер, коли ми маємо впевненість у вашій довірі і нові цілі, ми асоціюємо себе з  кольором успіху та перемоги, надійності та могутності Нам важливо, аби праця усіх людей, задіяних у будівництві ЖК «Атлант» була прозорою для Вас! Тому фото та відеозвіти з будівництва та консультаційного центру ви можете спостерігати на наших офіційних сторінках у соцмережах та на сайті, там поставити запитання, що цінні для Вас і Ви обов'язково отримаєте відповідь.

          У будівництві ми врахували сучасні цінності і прагнемо, щоб кожен сам міг створити  максимально досконале житло для себе. І ми зрозуміємо, якщо Ви захочете зробити перепланування квартири і допоможемо у здійсненні Вашого проекту! Ми продумали усі нюанси, щоб Ваша квартира була не лише стінами, в яких Ви будете проводите час.

          Прибудинкова територія створювалась так, аби кожен міг отримувати максимальне задоволення від прогулянок із рідними людьми або від спілкування з сусідами. А ввечері, завдяки панорамним вікнам у квартирі, ви зможете споглядати на місто, де вже завтра знову розпочнеться активне та яскраве життя.

          Дорога до парку, продуктових магазинів, транспортних розв'язок, кафе займе лише кілька хвилин вашого часу!          

Ми знаємо, що для Вас важливий не лише зовнішній вигляд будівлі, в якій знаходиться квартира мрії, а й впевненість у безсумнівній якості будівельних матеріалів, у надійності панорамних вікон, що ми використовуємо, у дієвості енергозберігаючих технології, що застосовуємо!